Zgłoszenie do konkursu

Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w konkursie Polskie Złote Nogi, proszę napisać do nas e-mail motywacyjny i załączyć zdjęcia lub wypełnić formularz zgłoszeniowy

Aby zgłoszenie zostało przyjęte muszą być spełnione następujące warunki:

1) Jesteś pełnoletnią kobietą – w dniu zgłoszenia masz ukończone 18 lat.

2) W zgłoszeniu koniecznie musisz podać: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania i kontaktowy, jeśli jest inny, aktualny numer telefonu komórkowego, konto na FACEBOOK’u, albo innym portalu społecznościowym, dzięki czemu będziemy  mogli Cię zweryfikować, krótki opis swojej osoby (nauka, praca, zainteresowania, osiągnięcia) i oczywiście motywację, czemu chcesz wziąć udział w projekcie. Wszystkie dane osobowe i informacje muszą prawdziwe i możliwe do zweryfikowania.

3) Załączone zdjęcia przedstawiają Twoją osobę i masz prawa do ich użytku. Przesyłając je nam zgadzasz się na ich publikowanie, a odpowiedzialność za ich użycie ponosisz Ty w przypadku naruszenia praw autorskich.

4) W przypadku zakwalifikowania się do konkursu, będziesz zobowiązana na swój koszt stawić się na nieodpłatną sesję zdjęciową w Warszawie. Zdjęcia z tej sesji będą mogły być wykorzystane do kalendarza Polskie Złote Nogi  oraz na stronie www.polskienogi.pl, na Fanpage’u Polskie Złote Nogi na portalu FACEBOOK, na portalu INSTAGRAM, oraz do wszelki materiałów promocyjnych projektu.

5) Przesłanie zgłoszenia do konkursu Polskie Złote Nogi jest jednoznaczne z przyjęciem ogólnych warunków regulaminu. (prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem)

zgłoszenia: biuro@polskienogi.plNabory kandydatek odbywają się przez cały rok. Nawet jeśli  nie zdążysz zaklasyfikować się do aktualnej edycji, będziemy mieli Twoje zgłoszenie i automatycznie zostaniesz przyjęta do kolejnej edycji.

O wszystkim będziemy Cię informować na bieżąco.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pokaż
schowaj